Cohiba Mini White /10

22 hodnocení
 
 

Charuto Cohiba Logo, image, download logo | LogoWiki.netCOHIBA MINI white

Doutníčky ze série White jsou jemnější než klasická série Mini. Jedná se malou verzi klasických doutníčků od značky Cohiba, které jsou vyrobeny strojově z kubánského tabáku. Tabák je pěstovaný ve vyhlášené oblasti Vuelta Abajo.

10 kusů doutníčků 

3

Délka:      8,2 cm
Průměr:   0,8 cm
 
Doba kouření: 10 - 20 minut
245 Kč
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Kubánské doutníky Cohiba
Zvolte variantu
Cohiba Mini White /10 10 ks Skladem 245 Kč
   
 

COHIBA MINI white

10 kusů doutníčků

Značka Cohiba:

Doutníky Cohiba jsou špičkou v řadě kubánských doutníků, a je proto považována za jednu z nejlepších značek doutníků na celém světě. Společnost Cohiba, která je známá výrobou nejkvalitnějších doutníků, jako je Behike, používá k výrobě svých slavných doutníků pouze nejlepší tabák a jedinečnou techniku zrání. Doutníky Cohiba nabízejí komplexní kouř, který je střední až plný. Cohiba jako značka je poměrně jedinečná v tom, že začala jako národní společnost na Kubě. Ve skutečnosti byla společnost původně soukromou značkou, která výhradně zásobovala Fidela Castra doutníky. Doutníky Cohiba byly poprvé uvedeny do veřejného prodeje v roce 1982 a od té doby se staly jednou z největších značek ve světě doutníků.

 Formát: Mini         Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

 

Podobné produkty

Značka doutníků Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: