MONTECRISTO OPEN JUNIOR

5 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

 MONTECRISTO OPEN junior

Doutník Montecristo Junior patří do série Open, která je mírnější než klasická řada od značky Montecristo. Doutník má pěknou praženou vůni spojenou s chutí kůže a karamelu, to celé zaobaleno do nádherného krémového kouře. 

SÍLA 3 AROMA 4

Délka:      11 cm
Průměr:   1,4 cm
Prstýnek: 38
 
Doba kouření: 30 - 45 minut
205 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Montecristo
Zvolte variantu
271CAD44 C1C5 413D 8814 8133ED7A73FD 4 5005 c 1 ks Skladem 205 Kč
   
 

MONTECRISTO OPEN junior

Montecristo Open je řada, která byla představena v roce 2009. Junior je nejmenší doutník z řady Open, ale díky své délce 11 cm a průměru prstýnku 38, patří mezi nejoblíbenější a je ideální na rychlý požitek. Tím, že je směs Open mírnější, je vhodná pro začátečníky nebo pro každodenní kouření. 

Značka Montecristo :

Značka byla založena v roce 1935, zakladatelem Alonso Menéndezem, který značku pojmenoval podle románu Alexandra Dumase - Hrabě Montecristo, který byl údajně velmi populární volbou mezi torcedory (doutníkovými baliči) v jejich továrně. Nyní známé logo Montecristo, se skládá se z trojúhelníku šesti mečů obklopujících fleur-de-lis. Montecristo koupila v roce 1937 slábnoucí továrnu H.Upmannn  a převedla tam výrobu Montecristo. Montecristo nadále rostlo na popularitě u kuřáků doutníků a stalo se jednou z nejprodávanějších doutníkových značek na Kubě.

 Formát: Short Panetela       Země: Kuba          Značka: Montecristo         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Montecristo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: