Nub Sampler - 8ks

Neohodnoceno
 
Tip
  • 1 z 4
 

Nub cigars online store - Puro Cigars Lounge | online cigar store   NUB SAMPLER

Balení obsahuje 8 ks doutníků

Doutníky Nub jsou ideální pro kuřáky doutníků, kteří milují krátkou délku! Nub Sampler nacpe tuny přepychových chutí do krátkých, smyslných velikostí. Tyto jemné až středně plné směsi Nub zaujmou bohatými tóny krémové moka, skořice a smyslného koření. Bohaté nikaragujské pojivové a plnicí tabáky zaručeně uspokojí pod úžasnými druhy obalů, včetně Kamerunu, Connecticutu, Habana a Madura.

Dostupnost Skladem
1 499 Kč    
Kategorie Nikaragujské doutníky,Nikaragujské doutníky Oliva
 

NUB sampler 8ks

Série Nub byla navržena tak, aby si kuřák doutníků mohl vychutnat zvláštní „sladké místo“, které se obvykle nachází uprostřed kouře, od první jiskry do posledního potáhnutí. Tohle je opravdu doutník, který musíte vyzkoušet, skvěle hoří, skvěle chutná a stal se oporou v bezpočtu humidorů po celém světě. Krátký doutník s velkým prstencem si dokázal rychle vybudovat velkou fanouškovskou základnu. Tento formát je nyní mnohými také označován jako „formát NUB“. Doutník vyrobený v Nikaragui má na začátku pepřový tón. Pak přichází sladká a krémová nota ořechů.

Značka Oliva:

 

Doutníky NUB jsou vyráběny ručně společností Oliva Cigar Co a mají jedinečný koncept, který se zaměřuje pouze na nejchutnější část doutníku. Tento koncept vychází z teorie, že v každém doutníku existuje tzv. "sladké místo" v bodě 3,5 až 4 palce, které se snaží zachytit a poskytnout ve všech doutnících NUB.

Melanio Oliva začal pěstovat tabák v Pinar Del Rio na Kubě v roce 1886. Jeho pěstitelské aktivity byly pozastaveny, když se zapojil do bojů za nezávislost Kubánské republiky. Po návratu z války se však k pěstování vrátil. V počátcích 20. století převzal Melaniův syn Facundo Oliva pěstitelské operace a pracoval na polích rodinného podniku několik desetiletí. Když se komunisté chopili moci na Kubě, tabáková krajina se změnila a syn Gilberto Oliva se rozhodl přejít od pěstování tabáku k jeho zprostředkování. Na počátku 60. let se stal příliš velkým a začal cestovat po celém světě, aby hledal výraznou kubánskou chuť. Jeho cesty ho zavedly do Hondurasu, Panamy, Mexika a dokonce i na Filipíny. Nakonec se mu podařilo najít úrodnou půdu v Nikaragui, kde se spolu se svou rodinou stal druhým největším pěstitelem kubánského tabáku v této zemi.

Formát: Short Robusto  Země: Nikaragua    Značka: Oliva  Krycí list: Mix   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Značka doutníků Oliva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: