Toscanello Rosso ORO Macchiato /5

13 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Cigar News: Toscano Nobile to have U.S. Launch at PCA 2021 TOSCANello Rosso oro macchiato

Balení obsahuje 5 doutníků

Doutníček ideální ke kávě má příchuť, která je sladká, má kyselé podtóny, a která vám nabídne aroma obsahující mimo kávy ještě stopy lékořice a vanilky. Tento kousek je určen těm, kteří jsou schopni ocenit dvě z nejúžasnějších potěšení na tomto světě.

3

Délka:      7,5 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 38 

Doba kouření: 15 - 30 minut
149 Kč
Kategorie Ostatní země,Italské doutníky Toscano
Zvolte variantu
5A611CAF 06F0 4343 85C0 8181DEADBCAC 5 ks Skladem 149 Kč
   
 

TOSCANello rosso oro macchiato

Středně silná krátká panatela, Toscanello Rosso Caffe Macchiato, je strojově vyrobený doutník v Itálii. Jeho krycí list Kentucky obsahuje speciální směs amerických a italských plnivových tabáků. Toscanello Rosso Caffe Macchiato poskytuje stimulující zážitek z kouření díky svému bohatému aroma espressa a nepopiratelně odvážné chuti tabáku Kentucky temperované sladkostí italského tabáku.

Značka Toscano:

Toscano je značka italských doutníků vyráběných v Toskánsku v Itálii. Jsou vyrobeny z fermentovaného tabáku Kentucky. Doutník Toscano, založený na počátku 19. století, má bohatou historii, tradici a dědictví. V roce 1818 založil toskánský velkovévoda Ferdinand III. tabákovou továrnu na výrobu doutníků Toscano. Balík tabákových listů z Kentucky, který se sušil pod širým nebem, zastihl nečekaný liják. Vlhký tabák začal v letních vedrech kvasit. Bylo rozhodnuto, že fermentovaný tabák by se měl místo vyhazování použít k výrobě doutníků prodávaných ve Florencii. Získal si oblibu u Italů a poté se stal součástí běžné produkce. Dnes doutníky značky Toscano vyrábí společnost Manifatture Sigaro Toscano SpA se sídlem v Lucce a Cavě.

Formát: Panatela  Země: Itálie  Značka: Toscano  Krycí list: Itálie  Vázací list: Není  Náplň: Itálie / Usa

Podobné produkty

Značka doutníků Toscano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: