Toscano Garibaldi /5

17 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 4
 

Cigar News: Toscano Nobile to have U.S. Launch at PCA 2021 toscano garibaldi

Balení obsahuje 5 doutníků

Doutník byl představen v roce 1982 při stém výročí od smrti Giuseppe Garibaldiho, jednoho z nejdiskutovanějších osob italské historie. Toscano Garibaldi má krycí list Kentucky a byl pěstován v provincii Benevento v Kampánii. Nabízí dokonalou rovnováhu jemných a živých tonů doutníku, který zrál 6 měsíců.

Doutník doporučujeme vprostřed rozpůlit, poté získáte 2 ks doutníků ideálních ke kávě.

SÍLA 4 AROMA 5

Délka:      15 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 38

Doba kouření: 40 - 60 minut
219 Kč
Kategorie Ostatní země,Italské doutníky Toscano
Zvolte variantu
toscano garibaldi 5 ks Skladem 219 Kč
   
 

toscano garibaldi

Toscano Garibaldi je plně pevná panatela, která se vyrábí v Itálii. Je to robustně vypadající doutník který má tmavý, mastný, žilnatý, ohněm vytvrzený krycí list Kentucky umístěný přes výplň vyrobenou z italských a Usa ohněm sušených tabáků Kentucky. Tato vydatná směs má kořeněný a espresso-kávový profil. Je pojmenován po Giuseppe Garibaldim, italském generálovi z 19. století, který pomohl sjednotit Itálii do jednoho království.

Značka Toscano:

Toscano je značka italských doutníků vyráběných v Toskánsku v Itálii. Jsou vyrobeny z fermentovaného tabáku Kentucky. Doutník Toscano, založený na počátku 19. století, má bohatou historii, tradici a dědictví. V roce 1818 založil toskánský velkovévoda Ferdinand III. tabákovou továrnu na výrobu doutníků Toscano. Balík tabákových listů z Kentucky, který se sušil pod širým nebem, zastihl nečekaný liják. Vlhký tabák začal v letních vedrech kvasit. Bylo rozhodnuto, že fermentovaný tabák by se měl místo vyhazování použít k výrobě doutníků prodávaných ve Florencii. Získal si oblibu u Italů a poté se stal součástí běžné produkce. Dnes doutníky značky Toscano vyrábí společnost Manifatture Sigaro Toscano SpA se sídlem v Lucce a Cavě.

Formát: Panatela  Země: Itálie  Značka: Toscano Krycí list: Itálie  Vázací list: Není  Náplň: Itálie / Usa

Podobné produkty

Značka doutníků Toscano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: