Joya de Nicaragua Celebrácion Sampler - 6ks

1 hodnocení
 
Tip Doutník měsíce
  • 1 z 2
 

Flor de Nicaragua Robusto Colorado Habanos Puros Cigarros JOYA DE NICARAGUA celebracion sampler

Balení obsahuje 6 ks doutníků

Jedná se o dárkový sampler od značky JDN z edice Celebracion a obsahuje 6 ks doutníků v různých formátech. Doutník je středně silný a velmi příjemně aromatická. Můžeme zde cítit bohatou kořeněnou chu't a příjemné tóny oříšků.

SÍLA 3 AROMA 4

1 099 Kč
Kategorie Samplery / Sety,Nikaragujské doutníky Joya de Nicaragua
Zvolte variantu
joya de nicaragua celebracion sampler 6ks 01 800x600 6 ks Skladem 1 099 Kč
   
 

JOYA DE NICARAGUA celebracion sampler /6

Řada Joya De Nicaragua Celebración je vyrobena výhradně z nikaragujského tabáku. Doutníky jsou středně silné a velmi aromatické. Doutníky s dlouhou náplní jsou perfektně propracované a díky tomu skvěle hoří, a my si tak můžeme vychutnat příjemný krémový kouř. Doutníky mají vynikající poměr cena a kvalita.

Značka Joya de Nicaragua:

Společnost Joya de Nicaragua (JDN) byla založena v roce 1968, čímž se stala prvním prémiovým ručně vyráběným výrobcem doutníků v Nikaragui. Nachází se ve městě Estelí, v tom, co se stalo známým jako světové hlavní město tabáku. Fábrica de Tabacos Joya de Nicaragua, SA je 100% nikaragujská společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává mezinárodně uznávané značky doutníků. JDN si zakáldá na kvalitě a ručním spracování u všech svých doutníků, ale také svých podznaček a dokonce propůjčuje svoji obrovskou fabriku i pro jiné značky, které nepatří pod jejich společnost, ale i tam si velmi zakládá na vysokou kvalitu zpracování daných doutníků.

Joya de Nicaragua o sobě s hrdostí říká, že jejich doutníky jsou nejvíce Nikaragujské ze všech.

Formát: Mix   Země: Nikaragua    Značka: Joya de Nicaragua   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Podobné produkty

Značka doutníků Joya de Nicaragua
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora Jak dlouho vydrží doutník 29.7.2022 22:45
Dobrý den, mám dotaz jak dlouho lze tyto doutníky skladovat bez humidoru a jiných pomůcek, prostě jen tak jak dojdou, v kabičce a individuálně zabalené. Děkuji za odpověď.
Odpovědět