Vážení zákazníci, z technických důvodů bude ve dnech 22.7 a 23.7 uzavřena pobočka na Praze Letňany. Děkujeme za pochopení.

Barvy doutníků

Doutníky jsou symbolem luxusu a způsobem, jak si užít jedinečný zážitek z tabákových listů. Jeden z nejzajímavějších prvků, které dodávají doutníkům jejich výjimečnost, je široká škála barev. Různé odstíny doutníků nám ukazují na rozmanitost tabákových listů techniky fermentace a zpracování. Připojte se k nám na cestě objevování kouzla jednotlivých barev doutníků a jak mohou ovlivnit Váš požitek z kouření doutníku.

🍃 Connecticut: Krycí list doutníku Connecticut je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších typů krycích listů používaných při výrobě doutníků. Pochází z amerického státu Connecticut, kde panují ideální klimatické podmínky pro pěstování jemných tabákových listů. Charakteristickým rysem krycího listu Connecticut je jeho světlý a měkký odstín, který dává doutníkům lehkou a mírnou chuť. Díky své jemnosti a jemným tabákovým nuancím je krycí list Connecticut často používán pro doutníky s mírnějšími profily chutí. Jeho kvalita a prestižní pověst ho řadí mezi nejvyhledávanější krycí listy na trhu a zajišťuje, že doutníky s tímto krycím listem jsou oblíbenou volbou mezi milovníky doutníků po celém světě. Tip: vyzkoušejte doutníky Rocky Patel s krycím listem Connecticut.

🍃 Sun Grown: Krycí list doutníku Sun Grown představuje zvláštní a odvážnou variantu klasického krycího listu. Tento krycí list se pěstuje na slunci, což mu umožňuje absorbovat intenzivní sluneční záření. Díky tomu získává tmavší odstín a bohatší chuťový profil než jeho světlejší protějšek Connecticut. List Sun Grown nabízí vyvážené spojení síly a jemnosti, což ho činí atraktivní volbou pro zkušenější kuřáky, kteří hledají výraznější a plnější zážitek z kouření. Tento odvážný krycí list přináší doutníkům zajímavé tabákové nuance, které se prolínají s příjemným kořeněným charakterem a dotvářejí tak nezapomenutelnou chuťovou paletu. Doutníky s krycím listem Sun Grown jsou dokonalým spojením tradiční elegance s moderní odvahou, což je činí oblíbenými mezi náročnými kuřáky doutníků. Tip: zkuste doutníky Rocky Patel s krycím listem Sun Grown.

🍃 Maduro: Krycí list doutníku Maduro je synonymem pro bohatost, hloubku a intenzitu. Tento tmavý a bohatý krycí list se získává ze zralých a dobře fermentovaných tabákových listů, což mu dodává výrazný, téměř černý odstín. Maduro doutníky jsou proslulé svým plným tělem a složitými chutěmi, které zahrnují tóny čokolády, kávy, sušeného ovoce a koření. Krycí list Maduro je oblíbeným výběrem mezi zkušenými kuřáky, kteří si rádi užívají intenzivních a nasycených zážitků z kouření. Doutníky s krycím listem Maduro nabízejí unikátní tabákové umění, které vyžaduje pečlivou péči a správnou fermentaci. Jejich poutavý vizuální dojem i komplexní chuťový profil lákají na nezapomenutelné kouření plné smyslného potěšení. Tip: ochutnejte doutníky Cohiba s krycím listem Maduro.