Dominikánské doutníky Arturo Fuente

Arturo Fuente je prémiová značka doutníků, která byla založena v roce 1912 Arturo Fuente Sr. v Tampě na Floridě. Dnes je značka známá svými vysoce kvalitními doutníky, které jsou vyrobeny ze směsi dominikánských a dalších středoamerických tabáků.

Doutníky Arturo Fuente jsou vyrobeny z pečlivě vyzrálých a vybraných tabáků, které jsou odborně smíchány tak, aby vytvořily řadu jedinečných chutí a vůní. Značka nabízí širokou škálu velikostí a stylů doutníků, včetně oblíbených řad Arturo Fuente Hemingway a Arturo Fuente Opus X.

Řada Hemingway je pojmenována po slavném americkém autorovi Ernestu Hemingwayovi a obsahuje doutníky s výrazně tvarovanou hlavou, známou jako tvar „Perfecto“ nebo „Hemingway“. Řada Opus X je známá svými odvážnými a komplexními příchutěmi, které jsou výsledkem použití vzácných tabáků pěstovaných na vlastní farmě rodiny Fuente v Dominikánské republice.

Doutníky Arturo Fuente jsou nadšenci doutníků vysoce ceněny pro jejich konzistenci, kvalitu a hloubku chuti. Značka v průběhu let získala řadu ocenění a uznání, včetně 95bodového hodnocení od Cigar Aficionado za svůj doutník Opus X.

 
75
49991754999
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 7 - 111 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 111 položek celkem