Dominikánské doutníky Camacho

Společnost Camacho byla založena v roce 1961 kubánským emigrantem Simonem Camacho. Otevřel továrnu v Miami a začal balit doutníky z tabáku pěstovaného v Dominikánské republice a dalších zemích Střední Ameriky. Díky svým neocenitelným kubánským zkušenostem s výrobou doutníků se jeho značka brzy stala známou i mimo USA.

Jedním z fanoušků doutníků vyráběných Simonem Camacho je legendární fanoušek Winston Churchill, který dal jméno jednomu z formátů. V roce 1995, 5 let po smrti zakladatele společnosti, byly doutníky Camacho prodány jiné tabákové rodině - Eiroa. Rodina Eiroa se zabývala pěstováním tabáku na Kubě od počátku 20. století, ale po revoluci a znárodnění, které následovalo, tři bratři Eiroa opustili Kubu se svou matkou a usadili se v hlavním městě doutníků v USA v Tampě.

Jeden z bratrů - Julio Eiroa - se usadil v Hondurasu a začal s podporou státu pěstovat tabák. Ranč Yamastran využíval práci místních vězňů (přičemž platy jim byly pravidelně vypláceny). Byl jedním z tvůrců nejnovějšího doutníkového průmyslu v Hondurasu. Díky úzkým kontaktům s výrobci, jako jsou Bering Cigars a US Tobacco, se Eiroa do roku 1972 stala největším světovým dodavatelem obalů Candela na světě (světle zeleného tabáku).

Úžasný honduraský doutník  a jeho bohatou chuť lze doporučit široké škále amatérů, od začátečníků s minimálními znalostmi doutníkového světa až po zkušené kuřáky. Většina doutníků z této kategorie začíná proces kouření jednoduchou krémovou chutí s postupným rozvojem směrem ke koření, skořici, čokoládě, kakau.

 
62
49991624999
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 7 - 114 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 114 položek celkem