Davidoff Mini Cigarillos Gold - 10ks

14 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Davidoff Cigars | Cigar Maker | Zino Davidoff DAVIDOFF MINI gold

Doutníky Davidoff Mini Gold Cigarillos jsou strojově balené doutníčky, které se hodí na každou příležitost. Jsou vyráběny ze směsi tabáků z Brazílie a Indonésie, díky tomu mají jemnou a příjemně nasládlou tabákovou chuť.

10 kusů doutníčků

SÍLA 3 AROMA 2

Délka:      0,85 cm
Průměr:   0,8 cm
Prstýnek: 20
 
Doba kouření: 10 - 15 minut
Dostupnost Skladem
299 Kč    
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF MINI GOLD CIGARILLOS

Doutníky Davidoff Mini Cigarrillos Gold jsou středně silné doutníky, které snadno a hladce hoří. Doutníčky jsou  strojově vyráběny v Dominikánské republice.

Značka Davidoff:

Po druhé světové válce se zakladatel značky Zino Davidoff rozhodl získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na něj obrátil kubánský státní tabákový monopol Cubatabaco s nabídkou na vytvoření série doutníků s názvem "Davidoff". Tyto doutníky byly vyráběny v nové továrně El Laguito v Havaně, která byla založena pro balení doutníků Cohiba, vlastní značky kubánského prezidenta Fidela Castra. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. Nicméně v roce 1991 se Zino rozhodl ukončit vztah s Kubou a přesunout veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky, přičemž hlavním důvodem byla ztráta kontroly nad kvalitou. Dnes je značka Davidoff známá jako říše doutníků.

FormátMini   ZeměDominikánská republika   ZnačkaDavidoff 

Krycí list: Dominikánská republika   Vázací list: Dominikánská republika   Náplň: Brazílie / Indonésie

Podobné produkty

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: