Davidoff Mini Cigarillos Gold - 10ks

13 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Davidoff | Cigar Aficionado DAVIDOFF MINI gold

Doutníky Davidoff Mini Gold Cigarillos jsou strojově balené doutníčky, které se hodí na každou příležitost. Jsou vyráběny ze směsi tabáků z Brazílie a Indonésie, díky tomu mají jemnou a příjemně nasládlou tabákovou chuť.

10 kusů doutníčků

SÍLA 3 AROMA 2

Délka:      0,85 cm
Průměr:   0,8 cm
Prstýnek: 20
 
Doba kouření: 10 - 15 minut
Dostupnost Skladem
279 Kč    
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF MINI GOLD CIGARILLOS

Doutníky Davidoff Mini Cigarrillos Gold jsou středně silné doutníky, které snadno a hladce hoří. Doutníčky jsou  strojově vyráběny v Dominikánské republice.

Značka Davidoff:

Zakladatel značky Zino Davidoff se rozhodl po druhé světové válce získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na Zino Davidoff obrátil na firmu Cubatabaco, kubánský státní tabákový monopol, o vytvoření řady doutníků nesoucí jméno „Davidoff“. Doutníky se vyráběly v nově založené továrně El Laguito v Havaně, která byla zřízena na balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, pojmenovaných Cohiba. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 pak Zino rozpustil vztah s Kubou a přesunul veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Jako hlavní důvod uvedl ztrátu kontroly kvality. A tak vznikla dnešní doutníková říše s názvem Davidoff.

FormátMini   ZeměDominikánská republika   ZnačkaDavidoff 

Krycí list: Dominikánská republika   Vázací list: Dominikánská republika   Náplň: Brazílie / Indonésie

Podobné produkty

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: