Davidoff Mini Silver Cigarillos - 20ks

14 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Davidoff | Cigar Aficionado DAVIDOFF MINI silver

Doutníky Davidoff Mini Silver Cigarillos jsou strojově balené doutníčky, které se hodí na každou příležitost. Jsou vyráběny ze směsi tabáků z Brazílie a Indonésie, díky tomu mají velmi jemnou a příjemně nasládlou tabákovou chuť.

20 kusů doutníčků

1

Délka:      0,85 cm
Průměr:   0,8 cm
Prstýnek: 20
 
Doba kouření: 10 - 15 minut
Dostupnost Skladem
559 Kč    
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF MINI SILVER CIGARILLOS

Davidoff Mini Silver Cigarillos jsou malé doutníčky s jemným tělem, které snadno hoří a snadno se táhnou. Díky své velmi jemné chuti jsou ideální pro začínající kuřáky.

Značka Davidoff:

Zakladatel značky Zino Davidoff se rozhodl po druhé světové válce získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na Zino Davidoff obrátil na firmu Cubatabaco, kubánský státní tabákový monopol, o vytvoření řady doutníků nesoucí jméno „Davidoff“. Doutníky se vyráběly v nově založené továrně El Laguito v Havaně, která byla zřízena na balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, pojmenovaných Cohiba. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 pak Zino rozpustil vztah s Kubou a přesunul veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Jako hlavní důvod uvedl ztrátu kontroly kvality. A tak vznikla dnešní doutníková říše s názvem Davidoff.

Formát: Mini   Země: Dominikánská republika    Značka: Davidoff   

Krycí list: Dominikánská republika   Vázací list: Dominikánská republika  Náplň: Brazílie / Indonésie

Podobné produkty

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: