Kubánské doutníky Por Larranaga

Por Larranaga je kubánská značka doutníků, kterou v roce 1834 založil Ignacio Larranaga. Značka převezme své jméno po svém zakladateli a jeho synovci, který později podnik převzal a přidal k názvu „Por“ na počest svého strýce.

Doutníky Por Larranaga jsou vyráběny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejlepších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili hladký a jemný profil chuti.

Doutníky Por Larranaga jsou známé pro svou jemnou a jemnou chuť, která je výsledkem kombinace ořechových, krémových a květinových tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně Petit Corona, což je malý a chutný doutník, který je velmi vyhledávaný nadšenci doutníků.

V průběhu let si Por Larranaga získal věrné příznivce mezi kuřáky doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a tradici. Navzdory tomu, že je Por Larranaga jednou z méně známých kubánských značek doutníků, si udržel svou pověst výroby vysoce kvalitních doutníků, které si užívají znalci po celém světě.

 
85
21991852199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 63 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 63 položek celkem