Kubánské doutníky Sancho Panza

Sancho Panza je kubánská značka doutníků, která byla založena v roce 1848 a své jméno převzala podle postavy ze slavného španělského románu Don Quijote. Značka je známá svými klasickými kubánskými příchutěmi a dostupnou cenou.

Doutníky Sancho Panza jsou vyrobeny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejkvalitnějších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili jedinečný a chutný zážitek z kouření.

Doutníky Sancho Panza jsou známé pro své středně plné chutě, které jsou výsledkem kombinace zemitých, dřevitých a kořenitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně oblíbeného Sancho Panza Belicosos, což je doutník s plnou chutí, který je velmi vyhledávaný doutníky.

Přestože je Sancho Panza relativně cenově dostupná značka, získala si věrné příznivce mezi kuřáky doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a chuti. Značka získala za své doutníky řadu ocenění, včetně zlaté medaile na mezinárodní soutěži Habanosommelier v roce 2010.

 
85
21991852199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 62 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 62 položek celkem