Joya de Nicaragua Cuatro Cinco Sampler - 5ks

11 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Flor de Nicaragua Robusto Colorado Habanos Puros Cigarros JOYA DE NICARAGUA Cuatro cinco sampler

1. místo Best cigar in UK 2016 dle Boisdale Cigar Award London

Balení obsahuje 5 ks doutníků

Jedná se o dárkový sampler od značky JDN z edice Cuatro Cinco a obsahuje 5 ks doutníků v různých formátech. Doutníky této série jsou dokonalým ztělesněním bohaté a komplexní chuti, ve které můžeme cítit kávové tóny, kakao a lískový oříšek.

4

1 275 Kč
Kategorie Samplery / Sety,Nikaragujské doutníky Joya de Nicaragua
Zvolte variantu
joya de nicaragua cuatro cinco collection open high res 5 ks Skladem 1 275 Kč
   
 

JOYA DE NICARAGUA Cuatro cinco sampler /5

Série Joya De Nicaragua Cuatro Cinco byla poprvé vytvořena jako limitovaná edice na oslavu 45. výročí značky Joya De Nicaragua. Řada Joya De Nicaragua Cuatro Cinco jde popsat jako bohatá nikaragujská komplexnost. Tato superprémiová směs dodává jemné, ale neobyčejně okouzlující dřevité tóny, komplexní chutě a sametový závěr. 

Značka Joya de Nicaragua:

Společnost Joya de Nicaragua (JDN) byla založena v roce 1968, čímž se stala prvním prémiovým ručně vyráběným výrobcem doutníků v Nikaragui. Nachází se ve městě Estelí, v tom, co se stalo známým jako světové hlavní město tabáku. Fábrica de Tabacos Joya de Nicaragua, SA je 100% nikaragujská společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává mezinárodně uznávané značky doutníků. JDN si zakáldá na kvalitě a ručním spracování u všech svých doutníků, ale také svých podznaček a dokonce propůjčuje svoji obrovskou fabriku i pro jiné značky, které nepatří pod jejich společnost, ale i tam si velmi zakládá na vysokou kvalitu zpracování daných doutníků.

Joya de Nicaragua o sobě s hrdostí říká, že jejich doutníky jsou nejvíce Nikaragujské ze všech.

Formát: Mix   Země: Nikaragua    Značka: Joya de Nicaragua   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Dominikánská rep.  Náplň: Nikaragua

 

Podobné produkty

Značka doutníků Joya de Nicaragua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: