Laphroaig 10 YO 0,7 l

Neohodnoceno
 
 

logo-laphroaig - GreatDramslaphroaig 10 yo

Laphroaig 10yo je skotská single malt whisky z ostrova Islay, která je charakteristická svým intenzivním a rašelinovým aroma. Tato whisky zraje v sudech z amerického dubu a je ideální pro ty, kteří hledají silnou a komplexní whisky s výrazným charakterem a chutí s tóny soli, dýmu a moře. Laphroaig 10yo je oblíbenou volbou mezi milovníky Islay whisky.

  • Výrobce:                      Laphroaig
  • Země:                          Skotsko
  • Obsah alkoholu:         40%
  • Typ:                             Peated Single Malt
  • Doba zrání:                 10 let
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
1 099 Kč    
Kategorie Whisky,Whisky Laphroaig
 

laphroaig 10 yo 0,7 l

Laphroaig 10yo je single malt whisky pocházející z ostrova Islay v Skotsku, která se vyznačuje svým silným a charakteristickým rašelinovým aroma. Po 10 letech zrání v sudech z amerického dubu se v ní projevuje intenzivní chuť s tóny soli, dýmu a moře, což ji činí ideální volbou pro milovníky komplexních a výrazných Islay whisky. Laphroaig 10yo je mezi nimi oblíbenou volbou.

Značka Laphroaig:

Laphroaig je tradiční skotská sing malt whisky známá svou silnou rašelinovou chutí. Jejím domovem je skotský ostrov Islay v hrabství Argyll. Whisky Laphroaig byla v době americké prohibice prodávána jako léčivý likér. Značka Laphroaig si v průběhu dvou století vybudovala silnou základnu fanoušků tohoto ralešelinového zázraku. Fanoušků, kteří oceňují poctivou práci a kulturu předávanou v každé láhvi.

Podobné produkty

Značka destilátů Laphroaig

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: