Laphroaig Select 0,7 l

2 hodnocení
 
 

logo-laphroaig - GreatDramsLAPHROAIG select

Speciální whisky vytvořená z pečlivě vybraných dubových sudů. Srdce destilátu zrálo v novém dubovém sudu z amerického bílého dubu. Šest měsíců z tohoto zrání pak probíhalo v nejvyšších a nejteplejších místech skladiště během skotského léta.

  • Výrobce:                      Laphroaig
  • Země:                          Skotsko
  • Obsah alkoholu:         40%
  • Typ:                             Peated Single Malt
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
899 Kč    
Kategorie Whisky,Whisky Laphroaig
 

LAPHROAIG select 0,7 L

Laphroaig Select je single malt whisky z legendární palírny na ostrově Islay. Název “Select” už sám napovídá, že whisky byla vytvořena za použití speciálně vybraných sudů. Konkrétně to byly sudy po sherry Oloroso, Pedro Ximénez, sudy po bourbonu, malé soudky typu quarter cask a vše bylo finišováno v nově vypálených dubových sudech. A výsledek? Jasně, pořád se můžete těšit na příval toho pravého jódového kouře, na který jste u Laphroaig whisky zvyklí. Zároveň vám chuť zpříjemní zralé ovoce, čokoláda, koření, skořice a tóny opáleného dubu. Prostě krásná “výběrová” Islay!

Značka Laphroaig:

Laphroaig je tradiční skotská sing malt whisky známá svou silnou rašelinovou chutí. Jejím domovem je skotský ostrov Islay v hrabství Argyll. Whisky Laphroaig byla v době americké prohibice prodávána jako léčivý likér. Značka Laphroaig si v průběhu dvou století vybudovala silnou základnu fanoušků tohoto ralešelinového zázraku. Fanoušků, kteří oceňují poctivou práci a kulturu předávanou v každé láhvi.

Podobné produkty

Značka destilátů Laphroaig

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: