Talisker 10 YO 0,7 l

4 hodnocení
 
 

Talisker Logo - Tulleeho talisker 10 yo

Talisker 10yo je skotská single malt whisky z ostrova Skye, která zraje v sudech z amerického dubu. Tato whisky nabízí silnou a charakteristickou chuť s tóny rašeliny, soli, koření a citrusů. Talisker 10yo je ideální volbou pro ty, kteří hledají whisky s robustním profilem a zároveň s jemným a sladkým dozvukem. Je to oblíbená volba mezi fanoušky skotské whisky a často je doporučována jako vstupní bod pro ty, kteří se teprve seznamují s touto druhem whisky.

  • Výrobce:                     Talisker
  • Země:                          Skotsko
  • Obsah alkoholu:         45,8 %
  • Typ:                             Peated Single Malt
  • Doba zrání:                 10 let
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
949 Kč    
Kategorie Whisky,Whisky Talisker
 

talisker 10 yo 0,7 l

Talisker 10yo je single malt whisky pocházející z ostrova Skye v Skotsku. Po destilaci je zrácena v sudech z amerického dubu. Její chuť je charakteristická silnými tóny rašeliny, soli, koření a citrusů. Talisker 10yo je ideální volbou pro milovníky robustních whisky s jemným a sladkým dozvukem. Je často doporučována pro začátečníky, kteří se teprve seznamují s touto druhem whisky. Tato whisky je velmi oblíbená mezi fanoušky skotské whisky a patří k základním produktům značky Talisker.

Značka Talisker:

Talisker je skotská whisky z ostrova Skye, která se vyrábí v destilerii Talisker, založené v roce 1830. Tato značka whisky je známá svou charakteristickou chuťovou profil a silným tónem rašeliny, soli a koření. Talisker nabízí celou řadu whisky, od mladých až po více zralé, včetně limitovaných edic. Destilerie se soustředí na využívání místních ingrediencí a tradic, a to vše za účelem produkce vynikající kvality whisky, která je velmi respektována mezi milovníky skotské whisky.

Podobné produkty

Značka destilátů Talisker
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LK Avatar autora Talisker 10 23.5.2023 08:03
Dobry den, jedna se o lahev vyobrazenou na fotce (tzn. starsi plneni) nebo foto je ilustrativni a jde jiz o nove plneni s novou etiketou. Dekuji
Odpovědět